Vyberte si svůj e-shop: Czech Czech Republic Slovak Slovakia English EU

Sonett Prírodné BIO tekuté mydlo na telo, ruky a tvár - Citrus, 1 l

Jemné ekologické tekuté mydlo, s osviežujúcou Citrusovou vôňou, vyrobené z čisto rastlinných ingrediencií v BIO kvalite. Vhodné na umývanie celého tela. 100% biologicky odbúrateľné.
Dostupnost: Dočasně nedostupné
Výrobce:Sonett
Produkt není aktuálně dostupný a není možné jej zakoupit.

Nemecká značka Sonett je priekopníkom nie len vo výrobe prvotriednej, certifikovanej ekologickej drogérie ale pýšia sa aj výrobou prírodnej a vegánskej kozmetiky. Ako jediná značka a výrobca udržateľnej drogérie a kozmetiky, si vyslúžili ocenenie dvoch eko certifikátov naraz a na trhu fungujú s už vyše 40 ročnou tradíciou. Tím značky Sonett si na svojej práci dáva skutočne záležať a svoje hodnoty dodržujú do posledného detailu. Ako jediná značka a výrobca udržateľnej drogérie, si vyslúžili ocenenie dvoch eko certifikátov naraz. Ponúkajú skutočne kvalitné a účinné výrobky, ktoré sú 100% rýchlo a ľahko biologicky odbúrateľné, so starostlivo vyberanými prírodnými ingredienciami z kontrolovaného ekologického hospodárstva, v BIO kvalite. Sú maximálne bezpečné a ohľaduplné k ľudskému zdraviu, životnému prostrediu a k vode - ktorá je podľa ich filozofie “esenciou všetkého živého”. My ich produkty vieme jedine odporučiť. Obľúbi si ich každý, kto sa chce o svoje telo a domácnosť starať vedomejšou a ekologickejšou cestou.

Osviežujúce tekuté mydlo Sonett s ľahkosťou nakopne vaše zmysly počas sprchovania, vďaka príjemnej citrusovej vôni BIO esenciálneho oleja z citrónovej trávy. Má ohľaduplné, prírodné zloženie, ktorého základom sú čisté, certifikované organické rastlinné oleje a ďalšie prírodné zložky (rastlinné tenzidy a rastlinný glycerín). Dnes už vie snáď každý, že o svoje telo sa dá starať aj prirodzenou cestou a že mydlá výborne fungujú aj bez syntetických tenzidov a umelých prísad.

Sonett BIO tekuté mydlo môžete použiť ako samostatné mydlo na ruky, ale je vhodné na umývanie celého tela, vrátane tváre.

Sonett Prírodné tekuté mydlo ruky a telo - Citrus,  je bezpečné pre čističky vôd a rovnako, ako aj ostatné výrobky značky Sonett, neobsahuje žiadne ropné deriváty, GMO suroviny, syntetické konzervanty, farbivá a parfumácie, petrochemické bieliace aktivátory, optické rozjasňovače, enzýmy, zmáčadlá a fosfáty. Suroviny vyberané pre ich výrobky pochádzajú z kontrolovaného ekologického hospodárstva a voľného zberu, v BIO kvalite. Všetky produkty spĺňajú prísne ekologické, etické a zdravotné kritériá o čom svedčí hneď niekoľko  medzinárodne uznávaných certifikácií : EcoGarantie, NCP - Label (Nature Care Product), NCS - Label (Natural Cosmetics Standard), Vegan Society, CSE - Label ( Certified Sustainable Economics) a ClimatePartner.

Výhody produktu

  • tekuté mydlo Sonett je vyrobené z prírodných ingrediencií, z kontrolovaného ekologického hospodárstva
  • 100% biologicky odbúrateľné a vegan
  • šetrné k životnému prostrediu
  • neobsahuje syntetické vône, farbivá, tenzidy a škodlivé chemikálie
  • vhodné na umývanie celého tela
  • obohatené o sviežu vôňu BIO esenciálneho oleja z citrónovej trávy

Použitie

Tekuté mydlo je vhodné na umývanie rúk, tváre a celého tela.

Zloženie

mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukrové tenzidy, rastlinný alkohol (etanol), rastlinný glycerín*, citrát, esenciálny olej z citrónovej trávy*, gurjunský balzam, vonné prísady*, vírená voda; *organicky pestované / BIO

Obsah balenia

  • 1 liter rastlinného BIO tekutého mydla na ruky, tvár a telo s citrusovou vôňou

Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Po použití prosím obal zrecyklujte.

V prípade záujmu vám odporúčame pozrieť si aj ďalšie výrobky z kategórie Prírodné mydlá ako aj ďalšie výrobky od značky Sonett


Doplňujúce informácie

Značka:Sonett
Zaradenie:Kozmetika
Obsah balenia:1 lit. prírodného tekutého mydla na ruky, telo a tvár - citrus
Vhodné pre:vegánov
Certifikáty: EcoGarantie, NCP - Label (Nature Care Product), NCS - Label (Natural Cosmetics Standard), Vegan Society, CSE - Label ( Certified Sustainable Economics), ClimatePartner
Materiál balenia:recyklovateľný plast
Originálny názov:Tekuté mydlo Citrus

Položit dotaz k produktu