Vyberte si svůj e-shop: Czech Czech Republic Slovak Slovakia English EU

Prírodné latexové rukavice (FSC), 1 pár

Znovu použiteľné ekologické rukavice z prírodného latexu, jemne textúrované pre ešte lepší úchop. Dostupné v troch veľkostiach.
Dostupnost: Dočasně nedostupné
Výrobce:Ecodis
Produkt není aktuálně dostupný a není možné jej zakoupit.

Prírodné latexové rukavice (FSC), 1 pár

Vyskúšajte ekologické rukavice La droguerie écologique, certifikované spoločnosťou FSC, s ktorými sa vám bude upratovať ešte príjemnejšie! 

Rukavice sú vyrobené z prírodného latexu, takže sú skvelou ekologickou variantou syntetických rukavíc. Navyše sú veľmi odolné, takže ich môžete používať znova a znova pri vašich každodenných domácich prácach. Jemne textúrované pre ešte lepší úchop. 

Balenie obsahuje 1 pár latexových rukavíc a vybrať si môžete zo troch veľkostí: 

  • veľkosť S 
  • veľkosť M 
  • veľkosť L 

Prírodné latexové rukavice vás budú sprevádzať pri vašich každodenných domácich povinnostiach, ako sú umývanie riadu, upratovanie, starostlivosť o domácich maznáčikov, záhradníctvo a iné. 

Pre zachovanie maximálnej kvality latexových rukavíc ich po každom použití starostlivo umyte vodou a nechajte usušiť. Ako už z ich názvu vyplýva, rukavice obsahujú latex, ktorý môže spôsobiť alergie

To, že sú rukavice certifikované spoločnosťou FSC (Forest Stewardship Council) znamená, že pochádzajú zo zodpovedne obhospodarovaných lesov. Certifikát FSC zaručuje, že drevo bolo vyťažené a spracované environmentálne, sociálne a ekonomicky zodpovedne. Prírodné latexové rukavice teda pochádzajú zo zodpovedne riadených a FSC certifikovaných gumových plantáží. Výťažky z predaja putujú aj na financovanie verejných zariadení, ako sú škôlky či detské domovy


Výhody produktu

  • ekologický produkt
  • textúrovaný povrch
  • znovupoužiteľné
  • certifikát FSC


Použitie

Rukavice noste na čistých a suchých rukách. Po každom použití rukavice starostlivo opláchnite čistou vodou a nechajte voľne uschnúť. Zabráňte priamemu kontaktu latexových rukavíc s ropou a chemickými prostriedkami, ktoré by mohli znížiť kvalitu rukavíc.


Materiál produktu

Rukavice sú vyrobené z prírodného latexu, zo zodpovedne riadených a FSC ® certifikovaných gumových plantáží.* Ľudia s alergiou na latex by tieto ekologické rukavice nemali používať. Pre ešte lepší úchop je ich povrch jemne textúrovaný

* Zberači na gumovej plantáži dostávajú spravodlivú odmenu a špeciálny bonus (fair trade).


Obsah balenia

  • 1 pár prírodných latexových rukavíc, ktoré je možné opakovane používať 


Upozornenie 

Tento výrobok obsahuje latex, ktorý môže spôsobiť alergie. Zabráňte kontaktu rukavíc s ropou alebo chemickými výrobkami. Rukavice noste na čistých a suchých rukách.


Doplňujúce informácie

Značka:Ecodis/La droguerie écologique
Zaradenie:Upratovanie a Potreby pre domácnosť
Obsah balenia:1 pár prírodných latexových rukavíc
Vhodné pre:dospelých
Certifikáty:FSC
Materiál balenia:100% recyklovateľná papierová krabica
Originálny názov:Boîte d'une paire de gants en latex naturel FSC, La droguerie écologique

Položit dotaz k produktu