Vyberte si svůj e-shop: Czech Czech Republic Slovak Slovakia English EU

Cytoplan Rhodiola 250mg, 60 capsules

Emocionálna pohoda, energia, vyčerpanie! Rhodiola rosea, adaptogénna rastlina používana tradične v Číne dlhé stáročia. Prírodná cesta pre podporu mysle, sústredenia a výkonu počas náročného pracovného nasadenia, ale aj pri fyzickej záťaži. Vhodné pre vegánov aj vegetariánov.

Availability: Dočasně nedostupné
Producer:Cytoplan
The product is currently not available and can not be purchased.

Hľadáte doplnok prírodného charakteru pre povzbudenie tela a mysle počas vypätých dní, ale zároveň nechcete byť utlmený, aby ste mohli naďalej pracovať a sústrediť sa?

Rhodiola rosea od Cytoplanu sa nazýva aj ako Rozchodnica ružová. Rozchodnica ružová je známa najmä ako adaptogénna rastlina, ktorá sa tradične používa v Číne na podporu fyzickej a psychickej vitality. Rhodiola teda pomáha organizmu adaptovať sa na emocionálnu záťaž, fyzickú námahu, pomáha stimulovať nervový systém, pokles pracovnej výkonnosti, pomáha stimulovať vnímanie a tak prispieva k zlepšeniu stavu mysle.

Prečo si vybrať produkt s Rhodiola Rosea od Cytoplan?

  • Prírodné zloženie s obsahom 3 % rosavínov a 1 % salidrozidu
  • Podpora mysle, energie a výkonu 
  • Proti vyčerpaniu a na podporu normálnej funkcie pamäte
  • Bez tlmiace efektu
  • Vhodné pre vegánov aj vegetariánov

Pre koho je produkt vhodný:

Pre všetkých dospelých, pracujúcich aj študentov na VŠ, ktorí chcú držať krok v pracovnom a študijnom nasadení a podporiť svoju mentálnu výkonnosť a odolnosť pri zvládaní náročnejších a stresových období. Vhodná aj pri fyzickej záťaži po intenzívnom cvičení.

Účinné látky 

Účinná látka 

Obsah v 1 kapsule

RVH*

Rhodiola, 3 % rosavíny, 1 % salidrozid

250 mg

N/A

*RVH - Referenčná výživová hodnota

** N/A - nie je určené

Zatiaľ neposúdené zdravotné tvrdenia ("On-hold"):

Rhodiola rosea

Rozchodnica ružová je známa v spojitosti s krvným obehom. Prispieva k udržiavaniu normálnej funkcie obehového systému, a tak zásobuje bunky kyslíkom a živinami. Tento fakt je spojený s výkonom a reaktivitou mozgu a tak prispieva k optimálnej mentálnej a kognitívnej činnosti. Okrem iného pomáha získať emocionálnu pohodu, udržiavať si dobrú duševnú kondíciu a pokojne zvládať stresové obdobia. Rhodiola sa radí ku adaptogénom, pomáha organizmu adaptovať sa počas stresového obdobia a záťaže.

Tu nájdete Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006

Zloženie 

Rhodiola rosea poskytuje 250 mg; 3 % rosavínov a 1 % salidrozidu, HPMC (hydroxypropylmetylcelulóza, obal kapsuly).

Dávkovanie 

Užívajte 1-2 kapsuly denne s dostatočným množstvom tekutiny ako doplnok stravy alebo podľa pokynov lekára

Upozornenie 

Výživový doplnok, nie je vhodný ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento produkt nie je vhodný pre deti a ženy, ktoré sú tehotné alebo dojčia. Ak užívate nejaké lieky, pred užitím tohto lieku sa poraďte so svojím lekárom. Po použití prosím obal zrecyklujte.


Doplňujúce informácie

Značka:Cytoplan
Zaradenie:výživový doplnok
Forma:kapsuly
Obsah balenia:60 kapsúl
Vhodné pre:dospelých,vegetariánov aj vegánov
Nevhodné pre:deti, tehotné a dojčiace ženy
Použitie:pracovný výkon, únava a vyčerpanie, podpora pamäte
Neobsahuje:GMO, laktózu, pšenicu, lepok, sóju, cukor, kvasnice, umelé farbivá, orechy, žiadne živočíšne zložky (ako napr. mlieko, vajcia, ryby, kôrovce, atď.)
Certifikáty:-
Materiál balenia:recyklovateľný plast
Originálny názov:Rhodiola 250mg

Položit dotaz k produktu