Vyberte si svůj e-shop: Czech Czech Republic Slovak Slovakia English EU

FITNESSBAND | Red | Pulling force 7-15 kg

Posilňovacia guma červenej farby s ľahkým odporom, vhodná na zahriatie svalov, ľahký svalový tréning a naťahovacie cvičenia. Všestranná pomôcka na cvičenie z prírodného latexu, s ktorou budete fit aj bez posilňovne.
Availability: Dočasně nedostupné
Producer:ProFuel
The product is currently not available and can not be purchased.

Hľadáte ideálnu pomôcku na cvičenie, s ktorou sa zahrejete pred ťažším tréningom, alebo si len tak zacvičíte v pohodlí vášho domova? Práve ste ju našli. Posilňovacia guma na cvičenie od značky ProFuel je vďaka odporu 7 - 15 kg vhodná ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých a profesionálnych športovcov.

Červená posilňovacia guma na cvičenie je obzvlášť vhodná na zahriatie svalov pred náročnejším tréningom, ako je napríklad zdvíhanie váh. Malé svaly na ramenách, tzv. ramenné rotátory, sú obzvlášť náchylné na poranenie, a preto musia byť starostlivo zahriate. Ľahký odpor červenej posilňovacej gumy vaše svaly zaťaží postupne a dokonale ich zahreje.

Posilňovaciu gumu je možné využiť k efektívnemu ľahkému svalovému tréningu, pomocou ktorého si budujete svaly - bicepsy, tricepsy, ramená a iné. Pri cvičení s vlastnou váhou vám posilňovacia guma zvýši odpor, čím dochádza k intenzívnejšiemu svalovému stimulu. Cvičenie s vlastnou váhou je v súčasnosti veľmi populárne, nakoľko nepotrebujete žiadne športové náčinie a môžete cvičiť aj v pohodlí domova, kedykoľvek sa vám zachce. Spestrite domácu rutinu a vyskúšajte posilňovaciu gumu, s ktorou bude cvičenie ešte efektívnejšie. Navyše ju môžete využiť aj pri rehabilitačnýchcvičeniach, jóge, pilatese či cvičení vo vode. Je len na vás, ako túto všestrannú cvičebnú pomôcku využijete.

Posilňovacia guma na cvičenie je ľahká, skladná a veľmi praktická, takže sa vám zmestí prakticky kamkoľvek. Bude vašim verným spoločníkom doma, na cestách i v posilňovni. Okrem toho, že vám dodá silu a buduje svaly, zlepší vašu pohyblivosť a preverí aj vašu vytrvalosť. Vhodná pre ženy aj mužov.

Technické parametre 

  • odpor: 7-15 kg
  • farba: červená
  • dĺžka: 104 cm (obvod slučky má 208 cm)
  • šírka: 13 mm

Posilňovacia guma na cvičenie od ProFuel, červená, s ľahkým odporom (7-15 kg), je skvelou pomôckou pre precvičenie celého tela aj bez ďalšieho vybavenia. Urobte si svoju mini-telocvičňu v pohodlí domova a zostaňte fit aj bez posilňovne.


Použitie 

Zahrievanie ramenných svalov - posilňovaciu gumu jednoducho pripnite k stabilnému fitness zariadeniu (rám posilňovacieho stroja, stojan na drepy ap.), ľahko utiahnite a cvičte rotačné cviky (krúživé pohyby).

Posilňovacia veža - posilňovaciu gumu môžete použiť podobne ako káblovú posilňovaciu vežu. Rozdiel je v tom, že zaťaženie sa zväčšuje priamo úmerne so vzdialenosťou od pripevnenia gumy.

Cvičenie s vlastnou váhou - pri cvičení klikov si posilňovaciu gumu navlečte od jednej ruky cez chrbát až na druhú ruku, čím výrazne zvýšite obtiažnosť cviku.

Posilňovacia guma s ľahkým odporom (7-15 kg) je ideálna na zahriatie svalov pred tréningom, na ľahký svalový tréning alebo na naťahovacie cvičenia. Pomocou ľahkého odporu gumy si môžete posilniť najmä ramenné svalstvo, bicepsy a tricepsy.


Materiál produktu 

Posilňovacia guma je vyrobená zo 100% prírodného latexu (obnoviteľná prírodná surovina), ktorý sa extrahuje z kaučuku ekologickým spôsobom.


Obsah balenia 

  • posilňovacia guma červenej farby s odporom 7 - 15 kg


Upozornenie 

Pri cvičení s posilňovacou gumou buďte opatrní a neprekračujte svoje silové limity.


Doplňujúce informácie

Značka:ProFuel
Zaradenie:Športové príslušenstvo
Obsah balenia:Posilňovacia guma červená, odpor gumy 7-15 kg
Vhodné pre:dospelých - začiatočníkov, pokročilých i profesionálnych športovcov
Certifikáty:-
Materiál balenia:100% prírodný latex
Originálny názov:Fitnessbänder, Rot, Zugkraft 7-15 kg

Položit dotaz k produktu