Vyberte si svůj e-shop: Czech Czech Republic Slovak Slovakia English EU

GreenFood Nutrition Arginín, 120 vegan kapsúl

L - arginín je ako jedna z aminokyselín súčasťou komplexných bielkovín. Podieľa sa na podpore krvného prietoku a tým aj na zásobovaní svalov kyslíkom a živinami.

Availability: Dočasně nedostupné
The product is currently not available and can not be purchased.

L-arginín je známa aminokyselina. Je vyhľadávaná pre syntézu oxidu dusnatého, čo súvisí s rozširovaním ciev a zlepšený krvný prietok. Je tak užitočný ako doplnok nielen pre zlepšenie krvného obehu, ale aj na rast svalov, pri potencii či pre vazodilatáciu - zdravé rozširovanie ciev. L - arginín sa tiež spája s podporou imunity.

Účinné látky 

Účinná látka 

Obsah v 1 kapsule

RVH*

L-arginín

500 mg

N/A

*RVH - Referenčná výživová hodnota

** N/A - nie je určené

L-arginín

Arginín je semiesenciálna aminokyselina, ktorá sa podieľa na normálnej tvorbe bielkovín.  L-Arginín sa označuje za základný stavebný kameň, z ktorého vzniká hneď niekoľko hormónov a látok potrebných na správny chod nášho tela.

Tu nájdete Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006

Dávkovanie 

1x denne 2 kapsuly 30 minút pred záťažou. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Upozornenie 

Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. V tehotenstve a pri dojčení je vhodná konzultácia s lekárom. Ukladajte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

Po použití prosím obal zrecyklujte.

Zloženie 

L-arginin, rastlinná kapsula z hypromelózy (HPMC - Empty Hard capsule from Hypromellose), pridané látky: stearát horečnatý, oxid kremičitý

V prípade záujmu vám odporúčame pozrieť si aj ďalšie výrobky z kategórie Neesenciálne aminokyseliny ako aj ďalšie výrobky od značky  GreenFood Nutrition.


Doplňujúce informácie

Značka:GreenFood Nutrition
Zaradenie:výživový doplnok
Forma:kapsuly
Obsah balenia:120 vegan kapsúl
Vhodné pre:dospelých, vegetariánov a vegánov
Nevhodné pre:deti, tehotné a dojčiace ženy
Použitie:podpora imunity, rast svalov, krvný prietok, potencia
Neobsahuje:GMO, laktózu, pšenicu, lepok, sóju, cukor, kvasnice, umelé farbivá, orechy, žiadne živočíšne zložky (ako napr. mlieko, vajcia, ryby, kôrovce, atď.)
Certifikáty:-
Materiál balenia:recyklovateľný plast
Originálny názov:GreenFood Nutrition Arginine, 120 cps

Položit dotaz k produktu