Vyberte si svůj e-shop: Czech Czech Republic Slovak Slovakia English EU

Metal Razor

Tradičný holiaci strojček na klasické žiletky (čepielky) s kovovou rukoväťou bez plastu.  Ergonomicky tvarovaný, univerzálny pre mužov aj ženy. Šetrný k prírode.

Availability: Dočasně nedostupné
Producer:Bambaw
The product is currently not available and can not be purchased.

Holiaci strojček s kovovou rukoväťou Bambaw

Skvelá bezplastová alternatíva k bežným holiacim strojčekom. Široká rukoväť z kovu dovoľuje pevný úchop a je vyrobená tak, aby vyhovovala ako mužom, tak aj ženám.

Bambaw tradičnéholiace strojčeky sú ergonomicky tvarované a jednoducho padnú do ruky. Sú navrhnuté tak, aby ich zvládol obsluhovať aj začiatočník. Predsa je holenie s týmto strojčekom trochu odlišné od plastových strojčekov, a preto je k dispozícii aj online manuál (stačí prečítať QR kód na obale).

Holenie - väčšina z nás túto činnosť pravidelne vykonáva. Miliardy plastových holiacich strojčekov a výmenných nástavcov sú každoročne vyhodené. Množstvo z týchto častí nemožno recyklovať pretože kov je zaliaty v plaste. Tradičné holiace strojčeky sú efektívnou zero waste alternatívou, ktorá sa bežne používala pred rozšírením jednorazových holiacich strojčekov.

Tento pozdrav z minulosti sa opäť stáva veľmi populárnym, pretože je plne v súlade s ,,reduced a zero waste’’ konceptom (koncept znižovania množstva odpadov a nulového odpadu). Je balený v papieri, vytvorený tak, aby vydržal roky. Tento holiaci strojček potrebuje meniť iba kovovú žiletku, ktorú jednoducho separujete vhodením do kovového odpadu, odkiaľ je využitá na ďalšie spracovanie. To zodpovedá konceptu cirkulárnej ekonomiky a domácnosti bez odpadu. Navyše sú tieto náhradné žiletky veľmi lacné.

Do strojčeka pasujú všetky klasické dvojité žiletky. Výrobca do holiaceho strojčeka prikladá jednu Astra žiletku a zároveň papierové obaly žiletiek neobsahujú včelí vosk, takže sú úplne vegánske.

Výmenné žiletky možno jednoducho recyklovať, stačí vhodiť do kovového odpadu. Hlavica strojčeka je z chrómovanej mosadze.

Skvelá varianta k jednorazovým holiacim strojčekom, kompletne bez plastu.

Samozrejme vegan.

Položit dotaz k produktu