Vyberte si svůj e-shop: Czech Czech Republic Slovak Slovakia English EU

ProFuel Vitamin D3 + K2 drops 30ml - 1000 drops

Profuel Vitamíny D3 a K2 poskytuje kombináciu vitamínov, ktoré podporujú normálny stav organizmu a normálne využívanie vápnika.
Availability: Dočasně nedostupné
Producer:ProFuel
The product is currently not available and can not be purchased.

Profuel Vitamín D3 + K2 vegan kvapky poskytuje unikátnu kombináciu dvoch dôležitých vitamínov a to vitamínu D3 a vitamínu K2. Vitamín D3 za normálnych okolností získavame zo slnečného žiarenia a podporuje normálny stav a funkciu imunitného systému, svalov, ale aj delenia buniek. Vitamín D3 okrem toho vstupuje aj do procesov hospodárenia s vápnikom a preto je pre ľudský organizmus mimoriadne dôležitý. Vitamín K2 sa tiež zúčastňuje dôležitých metabolických a biochemických procesov, napríklad prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi či podporuje využívanie vitamínu D3. To je dôvod, prečo je kombinácia týchto dvoch vitamínov mimoriadne výhodná. Tento prípravok je dostupný vo forme kvapiek, čo znamená že sa môže pýšiť dobrou vstrebateľnosťou a biologickou dostupnosťou. Vďaka svojmu zloženiu je navyše vhodný pre vegánov aj vegetariánov!

Účinné látky 

Účinná látka 

Obsah v 1 dávke (3 kvapky)

RVH*

Vitamín D3

25 µg

500%

Vitamín K2

40 µg

53%

*RVH - Referenčná výživová hodnota

** N/A - nie je určené

Vitamín D3

Vitamín D3 podporuje normálny stav a funkciu imunitného systému, svalov, ale aj delenia buniek. Vitamín D3 okrem toho vstupuje aj do procesov hospodárenia s vápnikom a preto je pre ľudský organizmus mimoriadne dôležitý.

Vitamín K2

Vitamín K2 sa zúčastňuje dôležitých metabolických a biochemických procesov, napríklad prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi či podporuje využívanie vitamínu D3

Tu nájdete Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006

Dávkovanie 

Užívajte 3 kvapky vitamínu D3 + K2 denne - čistého alebo zriedeného s trochou vody.

Upozornenie 

Výživový doplnok, neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nie je vhodné pre deti. Ak užívate iné lieky pred použitím tohto doplnku sa poraďte s lekárom, alebo lekárnikom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Po použití prosím obal zrecyklujte.

Zloženie 

MCT olej (triglyceridy so stredne dlhým reťazcom z kokosového oleja), menachinón-7 (K2VITAL®), cholekalciferol.


Doplňujúce informácie

Značka:Profuel
Zaradenie:výživový doplnok
Forma:kvapky
Obsah balenia:30 ml
Vhodné pre:dospelých, vegetariánov aj vegánov,
Nevhodné pre:deti, tehotné a dojčiace ženy
Použitie:Podpora normálneho stavu a funkcie imunity, svalov a delenia buniek, Podpora normálneho využívania vápnika
Neobsahuje:GMO, laktózu, pšenicu, lepok, sóju, cukor, kvasnice, umelé farbivá, orechy, žiadne živočíšne zložky (ako napr. mlieko, vajcia, ryby, kôrovce, atď.)
Certifikáty:-
Materiál balenia:sklenená fľaška
Originálny názov:Vitamin D3 + K2 Tropfen 30ml - 1000 Tropfen

Položit dotaz k produktu