Vyberte si svůj e-shop: Czech Czech Republic Slovak Slovakia English EU

Reusable Makeup Remover Pads. 16 pcs

Prateľné odličovacie tampóny z bambusu a bavlny, pre každodenné použitie. Ekologickejšia verzia vatových odličovacích tampónov.
Availability: Dočasně nedostupné
Producer:Bambaw
The product is currently not available and can not be purchased.

Bambusové odličovacie tampóny, balenie 16 ks

Zero-Waste dopad

Konvenčné jednorázové bavlnené tampóny sú katastrofou pre životné prostredie. Bavlna sa pestuje s masívnym používaním pesticídov, hnojív a vody. Preto by sa nemala používať v jednorázových produktoch. Aby toho nebolo málo, bavlnené tampóny sú zvyčajne balené v plastoch. Obaly významne prispievajú k problému s plastmi. Našťastie existujú alternatívy, ktoré sú opakovane použiteľné a umožňujú vám vytvoriť rutinu bezodpadového odstraňovania make-upu.

Zero-Waste odličovanie

Vyvarujte sa jednorazovým bavlneným tampónom a používajte opakovane použiteľné tampóny na odlíčenie, aby ste znížili váš denný odpad. Môžete použiť opakovane použiteľné tampóny alebo mäkkú handričku. Tampóny po použití jednoducho vyprerte v práčke. Sú dodávané spolu s praktickým vrecúškom na pranie. Jednoduchá rutina zabráni vzniku veľkého množstva odpadu.

Bambusové odličovacie tampóny sú navrhnuté tak, aby boli mäkké a odolné zároveň. Umožňujú vyhnúť sa jednorazovým bavlneným odličovacím tampónom.

Balenie 16 kusov obsahuje 2 druhy tampónov.

Sada obsahuje jemné a drsné odličovacie tampóny. Drsnejšie tampóny sú ideálne na čistenie odolných make-upov a odlupujúcu sa pokožku. Mäkké verzie sú vynikajúce pre citlivé oblasti, ako sú oči a každodenné líčenie. Každý deň pripravené vyhovieť vašim potrebám pri odličovaní a čistení pokožky.

Ako používať make-up tampóny

Po použití jednoducho vložte použité bambusové odličovacie tampóny do bavlneného sieťovaného vrecúška a operte v práčke na 40 °C až 60 °C.

Čo nájdete v balení?

  • Bambusové odličovacie tampóny
  • 4 drsnejšie froté tampóny (80% bambus, 20% bavlna)
  • 12 mäkkých zamatových tampónov (60% bambus, 20% bavlna, 20% polyester)
  • Bavlnené vrecúško na pranie a skladovanie
  • Digitálny užívateľský manuál

Položit dotaz k produktu