Vyberte si svůj e-shop: Czech Czech Republic Slovak Slovakia English EU

SHAKER | Premium | 750 ml

Shaker s inovatívnym miešacím systémom. Bez škodlivých látok (certifikovaný), vyrobený v Nemecku.

Availability: Dočasně nedostupné
Producer:ProFuel
The product is currently not available and can not be purchased.

ProFuel Premium SHAKER, 750 ml

Zaručene nepriepustný a vyrobený v tej najvyššej kvalite, tento Shaker 750 je inovatívnym produktom pre fitness nápoje všetkého druhu. Vďaka patentovanému miešaciemu systému vám tento shaker zaručí nápoje bez hrudiek, ktoré budú extra krémové. Je certifikovaný bez škodlivých látok a zo 100% vyrobený v Nemecku. Zaručí vám teda nekompromisnú kvalitu, ktorá vás bude sprevádzať po veľmi dlhú dobu.

Shaker 750 má maximálny objem 750 ml a je vďaka svetovo patentovanému dizajnu 100% nepriepustný. Aby sme vám zaručili produkt bez škodlivých látok, všetky plasty sú vo výrobe kontrolované na tieto škodlivé látky, rovnako ako na Bisphenol A (BPA) a zmäkčovač Diethylhexylftalát (DEHP).


Highlights: 

  • absolútne nepriepustný
  • certifikovaný bez škodlivých látok
  • nepridáva nápojom pachuť
  • dlhá životnosť & robustnosť
  • vyrobené v Nemecku

Obsah: 750 ml.

100% nepriepustnosť - patentovaný dizajn

Nie je nič horšie ako Shaker, ktorému vyteká obsah. Vďaka netesniacemu uzáveru sa rýchlo zašpiní oblečenie, taška v horšom prípade aj sedačka v aute. A potom sa modlíme, aby išli škvrny vyprať a sedačka vyčistiť. Pritom skoro každý výrobca Shakerov uvádza, že sú úplne nepriepustné.

Problém: plno lacných Shakerov tesní na začiatku, ale len do tej chvíle, než ich dáme prvýkrát do umývačky. Vďaka vyšším teplotám sa tieto jednoduché šejkre deformujú tak, že skrutkovací mechanizmus shakera už nefunguje správne a ten začne vytekať.

S týmto Premium Shakerom patria tieto problémy do minulosti. Patentovaný dizajn zaručuje úplnú nepriepustnosť. Prepracovaná súhra medzi telom a vrchnákom šejkra zaručuje 100% tesnosť aj po dlhodobom používaní. A tiež klapka otvoru, ktorá dokonale zapadá na svoje miesto. To všetko je zaručené aj pri bežnom umývaní v umývačke vďaka využitiu vysoko kvalitných materiálov a robustnej konštrukcii, ktorá sa nedeformuje.

Jedinečný miešací systém pre bezhrudkové, krémové proteínové šejky

Tento prémiový šejker zatočí s hrudkami v proteínovom nápoji! Preto je v šejkry zabudovaný vychytaný miešací systém s voľne ukotvenou miešacou pružinou. Pri miešaní sa táto pružina pohybuje od veka až úplne na dno shakera, premiešava tak proteínový nápoj a likviduje posledný hrudky. Na dne shakera nezostanú žiadne zvyšky prášku, navyše proteínový nápoj bude skvele krémový.

Môžete ho samozrejme použiť aj ako klasickú fľašu na pitie. Stačí nakrájať pár plátkov ovocia, dajte ich do shakera, nasaďte pružinu a naplňte vodou. Pružina funguje ako sitko a drží ovocie v šejkri.

Táto pružina je vyrobená z ušľachtilej ocele, ktorá sa používa v zdravotníctve. Ako všetky ostatné časti shakera, je aj pružina vhodná do umývačky.

Shaker 750 - dlhoročná prémiová kvalita - 100% vyrobený v Nemecku

Než firma ProFuel dospela k tomuto Shakeru, dlhodobo skúšala rôzne modely a testovala a testovala a testovala. Cieľom bolo vytvoriť šejker, ktorý plní svoj účel a to po dlhú dobu tak, aby vám vyhovoval v kvalite pripravovaného nápoja (bez hrudiek), stability (bez pachuti, bez uvoľňovaných chemikálií), funkčnosti (teda aby nevytekal), jednoduchosti údržby (umývateľnosť v umývačke) a samozrejme dlhodobej použiteľnosti tak, aby sa obmedzil plastový odpad a zároveň sa ušetrila vaša peňaženka. Navyše je Premium SHAKER vyrobený z materiálov, ktoré vydržia nejaký ten pád alebo nie úplne citlivé zaobchádzanie. Po skončení životnosti je 100% recyklovateľný, stačí oddeliť pružinu od zvyšku a plastovú časť hodiť do žltej nádoby a kovovú do šedej.

Od roku 2013 si firma dala za cieľ ako prvá na trh privádzať doplnky stravy produkované eticky a udržateľne. Preto je štandard tejto firmy jasný - len kvalitné, v Nemecku produkované, vegánskej doplnky stravy a produkty pre šport. V súčasnosti je tento trend k dispozícii už úplne všetkým - či už profi športovcom, amatérom alebo aj úplným nešportovcom. A z toho profitujú zvieratá a príroda! Teraz ponúka táto 100% vegánska firma svoje produkty aj vám. S takmer 10 rokmi skúseností s vegánskymi doplnkami stravy, proteínmi, BCAA, EAA, .... je pre vás tým pravým partnerom pre zdravý rozvoj.

Položit dotaz k produktu