Vyberte si svůj e-shop: Czech Czech Republic Slovak Slovakia English EU

Vegetology Vollagen® 60 capsules

Rastlinná alternatíva kolagénu v podobe Vollagen® - pokročilého komplexu aminokyselín v rovnakom pomere ako v kolagéne. Podporuje vlasy, pokožku, nechty a kĺby. Vhodné pre vegetariánov aj vegánov.

Availability: Dočasně nedostupné
Producer:Vegetology
The product is currently not available and can not be purchased.

Vedeli ste, že kolagén okrem podpory elasticity pleti má veľký vplyv aj na vaše kĺby? Kolagén je hlavnou štrukturálnou bielkovinou kože, vlasov, nechtov, väzov a šliach. Radi by ste užívali kolagén, ale neviete však nájsť dostatočnú čisto rastlinnú alternatívu? Firma Vegetology vytvorila unikátny produkt pre všetkých, ktorý hľadajú rastlinnú alternatívu ku kolagénu - Vollagen! 

Aké sú rozdiely medzi živočíšnym kolagénom a rastlinnou alternatívou ku kolagénu?

  • Natívny kolagén sa nedá vstrebať do tela a musí sa hydrolyzovať, aby sa uvoľnili aminokyseliny
  • Aminokyseliny v rastlinnej alternatíve kolagénu sú už izolované, takže sú pripravené na to, aby ich telo mohlo ľahko absorbovať
  • Vollagen® 1000 mg dodáva telu aminokyseliny pripravené na vstrebanie a zo 100 % neživočíšnych zdrojov. Je to vegánska odpoveď na kolagén!
  • Vegan collagen je navrhnutý tak, aby telu dodal komplex kolagénových aminokyselín, ktoré môže využiť a aby stimuloval tvorbu ďalšieho kolagénu v tele

Firma Vegetology, to sú doplnky výživy vyrábané a distribuované najekologickejším, etickým a udržateľným spôsobom, pretože to, čo nám planéta dáva, sú odhodlaní vrátiť.

Účinné látky 

Účinná látka 

Obsah v 1 kapsule

RVH*

Vollagen®

500 mg

N/A

*RVH - Referenčná výživová hodnota

** N/A - nie je určené

Vollagen®

Vollagen je rastlinná alternatíva ku kolagénu pre udržiavanie normálneho stavu vlasov, pokožky, nechtov, ale aj kostí, kĺbov a šliach. Vollagen bol testovaný v dávke 1000 mg denne, aby sa preukázal prínos pre pokožku, vlasy a nechty.

Tu nájdete Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006

Dávkovanie 

Užívajte 2 kapsuly denne s jedlom, alebo zapite dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenie 

Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Odporúčané dávkovanie sa nesmie prekročiť. Nie je vhodné pre deti do 11 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Po použití prosím obal zrecyklujte.

Zloženie 

Amino Acid Complex (glycín, prolín, kyselina glutámová, alanín, arginín, kyselina asparágová, lyzín, serín, leucín, valín, fenylalanín, treonín, izoleucín, histidín, tyrozín, metionín), obal rastlinnej kapsuly (hydroxypropylmetylcelulóza).


Doplňujúce informácie

Značka:Vegetology
Zaradenie:výživový doplnok
Forma:kapsuly
Obsah balenia:60 kapsúl
Vhodné pre:deti od 11 rokov, dospelých, vegetariánov aj vegánov,
Nevhodné pre:deti do 11 rokov, tehotné a dojčiace ženy
Použitie:Podpora normálneho stavu vlasov, pokožky a nechtov, Podpora normálneho stavu kostí, kĺbov a šliach
Neobsahuje:GMO, laktózu, pšenicu, lepok, sóju, cukor, kvasnice, umelé farbivá, orechy, žiadne živočíšne zložky (ako napr. mlieko, vajcia, ryby, kôrovce, atď.)
Certifikáty:Vegetarian and Vegan society 100% approved
Materiál balenia:recyklovateľný plas
Originálny názov:Vollagen®

Položit dotaz k produktu